Młodziczki wygrywają I Ligę !!!
Juniorki LTS zdobyły Mistrzostwo Mazowsza!
Kadetki LTS z Brązowym medalem Mistrzostw Mazowsza Juniorek!
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

Aktualności

Najnowsze informacje

  • Od środy 10.02.2016r. wystartowały Mistrzostwa Mazowsza Kadetek. Odbywają się one w Legionowie w Zespole Szkół przy ul. Zegrzyńskiej 3, czyli w siedzibie głównej naszej kadeckiej drużyny ;) Kadetki LTSu zdominowały…
  • Juniorki LTS Legionovia pod wodzą Wojciecha Lalka nie dały żadnych szans swoim rywalkom podczas Mistrzostw Mazowsza, które odbyły się w Legionowie w dniach 3-7.02.2016r. w hali sportowej przy ZS w…
  • Zapraszamy 3 lutego, o godz. 10:00 na bezpośrednią transmisję!   * jeżeli używasz Firefox, do poprawnego działania odtwarzacza niezbędne jest zainstalowanie flashplayer: https://get.adobe.com/pl/flashplayer/
  • To co jeszcze nie dawno przez niektórych uważane było za science fiction właśnie stało się faktem !!! Po wygraniu II ligi juniorek a następnie pokonaniu pierwszoligowych zespołów Ateny Warszawa, GLKS…

>> więcej aktualności

Najnowsze video

Juniorki - Najbliższy mecz

22 grudnia 17.30 Legionowo, LO im. Marii Konopnickiej

service box

LTS Legionovia

service box

MUKS Volley Płock

Juniorki II - Najbliższy mecz

29 stycznia 2016 17:00, Płock

service box

Volley Płock

service box

LTS Legionovia

Tabela

Juniorki

Lp. Zespol Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS Legionovia Legionowo I 510151399240
2ESPES Sparta Warszawa 59127432378
3LTS Legionovia Legionowo II 58129445423
4MUKS Volley Plock 5789346376
5UKS Osemka Siedlce 56514346444
6UMKS MOS Wola Warszawa 55315315422

Tabela

Juniorki II

Lp. Zespol Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Osemka Siedlce 48122345262
2UKS S.O.S. Wegrow 4688355350
3MKS Iskra Legionowo 44212250338

Kadetki - Najbliższy mecz

19 grudnia 2015 10:00, Legionowo ul. Zegrzyńska 3

service box

LTS Legionovia

service box

UKS Esperanto

Kadetki II - Najbliższy mecz

15 stycznia 2016 18:00, Legionowo, ul. Zegrzyńska 3

service box

LTS Legionovia

service box

OTPS Nike Ostrołeka

Tabela

Kadetki

Lp. Zespol Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Trzynastka Radom 2461174118
2GLKS Nadarzyn 2216118174

Tabela

Kadetki II

Lp. Zespol Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ESPES Sparta Warszawa 2344183170
2UMKS MOS Wola Warszawa 2334146161
3LTS Legionovia Legionowo I 12307556
4UKS SMS Warszawa 123210898
5OTPS Nike Ostroleka 2236178205

Młodziczki

12-13 grudnia zapraszamy na III turniej I ligi młodziczek (ul. Zegrzyńska 3)

Mini Siatkówka

Zespoły

Zawodniczki i sztab LTS Legionovia

Młodziczki

>> czytaj więcej

Mini siatkówka

>> czytaj więcej

O nas

LTS Legionovia

team member

Konrad Ciejka

Prezes

team member

Marek Bąk

Wiceprezes

team member

Norbert Ciecierski

Dyrektor marketingu i PR

O nas

LTS Legionovia to klub sportowy zajmujący się siatkówką żeńską od przeszło 20 lat. Co prawda we wczesnych latach działalności inne były nazwy klubu, jednak klub tworzyli ludzie, którzy działają w nim do dzisiaj. Formalnie Legionowskie Towarzystwo Siatkówki „Legionovia” zostało powołane w 2003 roku i pod taką nazwa działa do dzisiaj. Od tego czasu klub sukcesywnie zaczął budować swoja pozycję na siatkarskiej arenie a jego głównym celem poza wychowywaniem młodzieży było wprowadzenie swojego zespołu seniorskiego do ekstraklasy. Udało się to w sezonie 2011/2012, kiedy to zbudowany i prowadzony przez trenera Wojciecha Lalka zespół awansował do Orlen Ligi. Awans oznaczał jednocześnie zmiany formalne w klubie. Wymogi PLPS sprawiły, że na siatkarskiej mapie Polski pojawił się nowy klub: LEGIONOVIA S.A., stworzony wyłącznie w celu prowadzenia zespołu w Orlen Lidze. LTS Legionovia jest udziałowcem Legionovii S.A. i w praktyce kluby bardzo blisko ze sobą współpracują. LTS Legionovia od tego momentu zajmuje się wyłącznie wychowywaniem młodych siatkarek i robi to znakomicie. W sezonie 2014/2015 klub osiąga swój najlepszy wynik w historii klubu a także jeden z najlepszych wyników w historii młodzieżowej siatkówki w Polsce, tytuły: Mistrza Polski Juniorek, Mistrza Polski Kadetek oraz brązowy medal Mistrzostw Polski Młodziczek. Jednak głównym celem klubu jest wychowywanie zawodniczek, które będą kontynuować swoja karierę w Orlen Lidze...

Kontakt

Skontaktuj się z nami

+48 22 784 41 45

ul. Bolesława Chrobrego 50B, 05-120 Legionowo